Logo Andrej Tlustý z Lednice
Zámek Lednice
Zámek Lednice vznikl na místě původní gotické tvrze v letech 1544-1585. Je obklopený krásnou zahradou. Zámek byl na sklonku 17. století barokně přestavěn. V letech 1766-1772 proběhla klasicistní přestavba zámku.
Zámecký park
Zámecký park Lednice byl poprvé písemně doložen v polovině 16. století. Od té doby se postupně měnil ve nádherný barokní park. Ke konci 19. století pak prošel částečnými klasicistními úpravami, které vyvrcholily mnohými romantickými přeměnami.
Zámecký skleník
Zámecký skleník je zamýšlený i provozovaný jako okrasný skleník. Kdo chce, dostane seznam latinských jmen rostlin, co tu rostou, a může si je podle čísel najít.
Zámecká jízdárna
Ve své době to býval doslova palác pro koně, kterým kromě stájí s mramorovými žleby a dřevěnou podestýlkou sloužil také brodiště.
Minaret
Minaret Lednice je unikátní 60 metrů vysoká rozhledna. Nachází se na odlehlejší straně zámeckého parku Lednice. Je součástí Lednicko-valtického areálu.
Janův hrad
Janohrad, sevřený ze tří stran meandrem královské Dyje, sloužil jako lovecký zámeček. Panstvo se tu před honem shromáždilo, popřálo si štěstí a navečer se vracelo k bohatě prostřenému stolu.
Akvadukt
Kopie římského akvaduktu, který vznikl na sklonku 18. století, se dočkala Lednice v létě 2013 společně s desetimetrovým vodopádem. Naposledy byl akvadukt v provozu před necelými sto lety.
+420 606 571 362
Zadní zahrádka
Zadní zahrádkaJedním z možných prostorů na posezení je také zadní zahrádka. V letních měsících zde najdete příjemné posezení. I tento prostor je zastřešen a poskytuje stín.
Venkovní dětské hřiště
Venkovní dětské hřištěU krytého venkovního posezení za naší restaurací jsme vybudovali velké dětské hřiště. Zatímco budete debatovat u dobrého jídla a pití, Vaše děti si můžou hrát.
Kryté venkovní posezení
Kryté venkovní posezeníI v létě je třeba se chránit. Pod naším krytým posezením se schováte před sluníčkem i před deštěm. Nepřijdete však o pocit příjemného posezení na čerstvém vzduchu.
Výroba uzenin
Výrobna uzeninVyrábíme vše podle starých poctivých receptur bez přidávání vody, chemických a umělých náhražek, a to vše za dodržení přísných hygienických podmínek.
Kuchyně
KuchyněSrdce restaurace, kde pro Vás kuchařský tým připravuje ty nejlepší pochutiny.
Venkovní zahrádka
Venkovní zahrádkaVenkovní zahrádka je krytá a ochrání vás před žárem sluníčka i před lehkým deštěm.
Restaurace
RestauraceZadní část restaurace s uhrančivou atmosférou.
Restaurace
RestauracePřední část restaurace.
Dětský koutek
Dětský koutekV tomto dětském koutku najdou Vaše ratolesti odpočinkovou zónu s velkou televizí s prostorovým zvukem.
Toalety
ToaletyToalety: dámské, pánské, pro invalidy.
Vinotéka
VinotékaVinotéka vám nabízí desítky luxusních druhů vín.
Tankové pivo
Tanky s pivemZásobníky pivní vášně.
Bar
BarBar je "řídícím centrem" našeho personálu. Můžete zde vyslovit svá přání, objednávat, platit...
Prodej delikates
Prodej delikatesZ naší restaurace si můžete odnést také mnoho delikates a dobrot. Široká nabídka uzenin, sýrů a mnoho dalších dobrot najdete právě zde.

Rezervace

Rezervaci je nutné provést MINIMÁLNĚ 24 HODIN PŘED PLÁNOVANÝM TERMÍNEM NÁVŠTĚVY.
Elektronické rezervace jsou vyřizovány pouze od pondělí do pátku.
Rezervace se stává závaznou až v momentě potvrzení ze strany personálu restaurace U Tlustých (telefonicky, e-mailem).

Z provozních důvodů je pro účely rezervace vymezen pouze určitý počet stolů.
Do vnitřních prostor restaurace není povolen vstup se psy.